Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodil se v roce 1986 ve Znojmě. Jeho první kontakt s elektronickou hudbou nastal na počátku 90. let při poslechu německé kapely Scooter, projektu Mayday. Na ně navazovaly komerční hity tehdejší doby např. skupina 2Unlimited. Jako další bod, který ho ovlivnil byla show na rakouském rádiu O3 (DJ top 40 Austria), dále potom Dance extravaganza.

 

V roce 2002 instaluje do svého PC první softwarové samplery. Tímto pomalu vytváří smyčky, které mixuje tak dlouho, až znich vychází jednoduché tracky. Určitý zlom pro něj nastává v roce 2003, kdy jeho skladba Fluidum zaznívá ve znojemském klubu Gogo. Krátce na to poznává minimal, který jej oslovuje a začíná dále ovlivňovat jeho tvorbu. Od roku 2007 se jako DJ presentuje rovněž minimalem, slyšet od něj můžete také progressive, techhouse, electro. Ve spolupráci s VK Studio mu vychází první oficiální release Statik. Tento projekt se zaměřuje především na styl minimal/techno.

 

Momentálně produkuje s občasným hraním. Je rezidentem klubové noci Gat electra. Vystupuje se svým dlouholetým kamarádem, dj-em a producentem Iarym D v rámci live actu Kepy and Iary D, kdy prezentují své originální pojetí hudby-temných synthů a tvrdých beatů minimal-electra s melodickými motivy. Důležitým impulsem pro dlouhodobější přetrvání projektu se stává pozvání DJs Orbitha a Jerryho do jejich radiové show Kissmania a účasti na několika dalších parties. Své tracky vydává u labelu Naked records.